Image

Logistika

Zákazníkmi skupiny LPH sú spoločnosti aj mimo kontinentálnej Európy a Veľkej Británie. Realizujeme dodávky na americký kontinent, do Austrálie a Ázie.
Rovnako prebieha v niektorých prípadoch aj nákup vstupných komponentov do produkovaných montážnych celkov. Dôležitým momentom je fakt, že spoločnosti v rámci LPH Group sú dodávateľmi priamo na výrobný pás zákazníka. V danom kontexte ako aj v rámci dlhoročných skúsenosti má náš partner záruku, že objednaná produkcia nebude v objednanej kvantite a kvalite na čas len vyrobená, ale aj v požadovanom čase doručená na miesto určenia.

​Maximálne zabezpečenie komplexného zákazníckeho servisu, plnenie objednávok v požadovanom čase, množstve a kvalite je prioritným cieľom logistiky a nakupovania v spoločnosti LPH Vranov n/T, s. r. o. Aktuálna ponuka služieb spoločnosti tvorí uzavretý reťazec logistických činností od prvotnej evidencie požiadavky zákazníka až po realizáciu dodania, čím zaručuje spoločnosti konkurenčnú trhovú výhodu. Flexibilný kolektív zamestnancov reaguje na náročné otázky a požiadavky obchodných partnerov zvyčajne on-line najneskôr do 24 hodín, viacerými formami modernej komunikácie vrátane EDI, webEDI.